Szafy wnękowe i systemy drzwi przesuwnych
pon.-pt. 9.00 - 16.15

Szafy przesuwne i systemy drzwi przesuwnych w Poznaniu

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony, aby analizować ruch na stronie i prowadzić działania marketingowe. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.
Czy zgadzasz się na wykorzystanie plików cookies? OK

Szafy przesuwne – pełnia wykorzystanej przestrzeni

Pasja wkładana w każdy projekt procentuje doskonałymi rozwiązaniami. Nie inaczej jest w świecie mebli tworzonych na zamówienie. To sfera, w której każdy detal ma znaczenie, a ergonomia tworzy dobrany duet z estetyką. Wieloletnie doświadczenie specjalistów ASKO Poznań sprawia, że projektujemy i tworzymy szafy przesuwne doskonale wkomponowane we wnęki, dzięki którym mogą Państwo wykorzystać każdy zakamarek swojego mieszkania.

Szafy przesuwne i systemy drzwi przesuwnych z Poznania

Tworzone na wymiar szafy są atrakcyjną alternatywą dla tradycyjnej garderoby. Pozwalają bowiem efektywnie zagospodarować każdą dostępną przestrzeń i zaaranżować otoczenie w taki sposób, by odpowiadało ono potrzebom wszystkich domowników. Dzięki zastosowaniu systemów drzwi przesuwnych, nawet najmniejsze mieszkania mogą okazać się całkiem pojemne i komfortowe. Oferujemy precyzję, której trudno oczekiwać od dużych sklepów meblowych sprzedających szafy przesuwne w uniwersalnych rozmiarach. Każdy nasz projekt jest indywidualną odpowiedzią na potrzeby zgłaszane przez osobę zamawiającą. Klientom, którzy nie mogą zdecydować się na konkretne rozwiązanie, służymy swoim praktycznym doświadczeniem, podpowiadając optymalny sposób zabudowy wykorzystujący systemy drzwi przesuwnych.

Szafy przesuwne i pozostałe elementy zabudowy meblowej nie mają przed nami żadnych tajemnic, dlatego do tematu naszej pracy podchodzimy kompleksowo – odpowiadamy za projekt, pomiar, wykonanie i montaż we wskazanej lokalizacji. Dysponujemy również pokaźnym wachlarzem płyt oraz różnymi kształtami profili aluminiowych i stalowych, dzięki którym nasze szafy wpasują się w konkretne oczekiwania Klienta.

Szafy przesuwne projektowane na miarę biznesu

Systemy drzwi przesuwnych celująco zdają egzamin również w rzeczywistości biznesowej. Firmowe wnętrza potrzebują miejsc, które pomieszczą dokumentację lub akcesoria biurowe. W tej roli świetnie sprawdzają się szafy przesuwne. Wykorzystując różne kształty profili aluminiowych i stalowych, możemy zaproponować systemy drzwi przesuwnych, które idealnie wpasują się w każde biuro. Jako przedsiębiorcy, doskonale rozumiemy specyfikę świata biznesu, dlatego jesteśmy otwarci na jasno sprecyzowane oczekiwania naszych Klientów.

Każdy projekt stanowi dla nas nowe wyzwanie, do którego podchodzimy indywidualnie, bazując na dotychczasowym doświadczeniu. Pokazuje ono, że lepsze zorganizowanie przestrzeni do pracy może pomóc uwolnić twórczy potencjał pracowników. Zakład produkcyjny ASKO mieści się w sercu stolicy Wielkopolski, dlatego naszą ofertę kierujemy przede wszystkim do firm operujący na terenie miasta Poznań i w jego okolicach. Zapraszamy do współpracy wszystkie firmy poszukujące kreatywnego zoptymalizowania przestrzeni biurowej. 

Zainteresowany?
Przygotujemy ofertę specjalnie dla Ciebie

Zapraszamy do kontaktu mailowego i telefonicznego oraz do wzorcowni
przy ul. Kolejowej 4 w Poznaniu