Szafy wnękowe i systemy drzwi przesuwnych
pon.-pt. 9.00 - 16.15

Sprzedajemy płyty meblowe i płyty laminowane, oferujemy oklejanie krawędzi i cięcie płyt meblowych

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony, aby analizować ruch na stronie i prowadzić działania marketingowe. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.
Czy zgadzasz się na wykorzystanie plików cookies? OK

Płyty meblowe i laminowane

Nasz zakład w Poznaniu oferuje klientom indywidualnym, jak również i firmom, cięcie płyt meblowych oraz blatów. Dzięki naszym profesjonalnym maszynom i wykwalifikowanej kadrze jesteśmy gotowi wykonać każde zlecenie wg dokładnych specyfikacji klienta. Gwarantujemy krótkie terminy realizacji i fachowe doradztwo na każdym etapie zlecenia. Szukasz sprawdzonej firmy, dzięki której zaoferujesz swoim klientom meble bez długiego czasu oczekiwania? A może dokonujesz przeróbek mebli i wolisz, aby precyzyjnym przycięciem płyt zajęli się fachowcy? Skontaktuj się, by poznać nasze ceny i możliwości.

Cięcie płyt meblowych dla firm w Poznaniu

Sukces mebli montowanych przez Ciebie lub Twoich pracowników w dużej mierze zależy od precyzji przyciętych elementów. Ma to wpływ po pierwsze, na komfort i szybkość pracy Twojej firmy, a po drugie, na zadowolenie końcowego klienta. W końcu trudno mówić o udanej realizacji, jeśli elementy mebli nie składają się w idealnie równe zestawy, bez względu na to, czy mówimy o kuchni, łazience czy np. szafie będącej zabudową wnęki w przedpokoju. Jeśli potrzebujesz stabilnego partnera, który specjalizuje się w przycinaniu i formatyzowaniu płyt meblowych, skontaktuj się z nami! Pracujemy z płytami laminowanymi, dokonujemy wszelkich cięć. Oferujemy wspomniane powyżej formatyzowanie płyt meblowych pod konkretne zamówienia. W naszym działaniu stawiamy na pełną usługę, dlatego na życzenie klienta oklejamy krawędzie ciętych płyt.

Płyty meblowe na wymiar w Poznaniu

Nasz zakład jest otwarty na zamówienia drobne, indywidualne. To świetna oferta dla majsterkowiczów i osób świadczących usługi remontowe. W naszej firmie uzyskasz pożądany wymiar płyty meblowej i będziesz mógł rozpocząć swoją pracę. Pomożemy również w doborze akcesoriów. W ramach naszych usługi nie tylko wycinamy płyty meblowe czy dokonujemy prostych cięć na blatach - ponadto na zamówienie możemy wykonać nawierty pod zawiasy czy oklejanie krawędzi płyt. Wolisz oddać tego typu prace w ręce profesjonalistów, a samemu zająć się składaniem mebli? Koniecznie skontaktuj się z ASKO i dowiedz się, co możemy dla Ciebie wykonać - zaskoczy Cię dokładność, z której jesteśmy dumni.

Zainteresowany?
Przygotujemy ofertę specjalnie dla Ciebie

Zapraszamy do kontaktu mailowego i telefonicznego oraz do wzorcowni
przy ul. Kolejowej 4 w Poznaniu