Szafy wnękowe i systemy drzwi przesuwnych
pon.-pt. 9.00 - 16.15

Od ponad 20 lat działamy na rynku oferując meble na wymiar i systemy drzwi przesuwnych.

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony, aby analizować ruch na stronie i prowadzić działania marketingowe. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.
Czy zgadzasz się na wykorzystanie plików cookies? OK

Firma ASKO powstała w 1995 roku.

Od tego czasu zrealizowaliśmy wiele projektów wraz z naszymi klientami - indywidualnymi, jak i hurtowymi. ASKO to lokalna, rodzinna firma, która od wielu lat nieprzerwanie działa na poznańskim rynku. Stale się rozwijamy i podążamy za nowymi technologiami, aby oferować najlepsze dostępne na rynku rozwiązania.

Specjalizujemy się w zabudowie wnęk, meblach na wymiar oraz systemach drzwi przesuwnych. Zapewniamy kompleksową obsługę dla naszych klientów - od pomiaru, po montaż. Prowadzimy też hurtową i detaliczną sprzedaż akcesoriów meblowych, płyt i półfabrykatów do produkcji i montażu mebli.

Niezmienna jakość
Od lat oferujemy naszym klientom najlepsze rozwiązania

Sprzedajemy płyty laminowane, drzwi przesuwne i akcesoria do szaf suwanych znanych producentów. Idzie za tym wysoka jakość i szeroka oferta dostępnych rozwiązań. Świadczymy też usługi formatyzowania i cięcia płyt, oklejania krawędzi - wciąż modernizujemy park maszynowy i szkolimy naszych pracowników.

Kompleksowa obsługa
Pomożemy na każdym etapie Twojego projektu

Od początku działamy dwutorowo - obsługujemy klientów detalicznych i hurtowych, indywidualnych i przedsiębiorców. Każdy może zakupić u nas systemy drzwi przesuwnych, płyty, blaty czy inne elementy do produkcji i montażu mebli. Oferujemy też kompleksową obsługę i wsparcie - od pomiaru, poprzez projekt, aż po montaż mebli.

Indywidualne rozwiązania
Powiedz nam czego potrzebujesz!

Wykonaliśmy wiele projektów dla naszych klientów, każdy szyty na miarę. Zrealizujemy każdy mebel na wymiar, zabudujemy każdą wnękę. Lata doświadczenia pomogą nam dobrać najlepsze rozwiązania, tak aby nasza produkcja spełniła Twoje oczekiwania w 100%.

ASKO - Poznań, ul. Kolejowa 4
Szafy wnękowe i systemy drzwi przesuwnych

Podążamy za trendami, posiadamy szeroką gamę produktów. Stoi za nami wiele lat doświadczenia i zrealizowanych tematów. Dzięki temu możemy zaproponować rozwiązania, które spełnią oczekiwania i sprawdzą się w każdym wnętrzu.

Zainteresowany?
Przygotujemy ofertę specjalnie dla Ciebie

Zapraszamy do kontaktu mailowego i telefonicznego oraz do wzorcowni
przy ul. Kolejowej 4 w Poznaniu