Szafy wnękowe i systemy drzwi przesuwnych
pon.-pt. 8.15 - 16.15

Akcesoria meblowe: odbojniki, zawiasy, nóżki, uchwyty i gałki, wkręty, prowadnice do szuflad i wiele innych

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony, aby analizować ruch na stronie i prowadzić działania marketingowe. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.
Czy zgadzasz się na wykorzystanie plików cookies? OK

Akcesoria meblowe w Poznaniu

Jako profesjonalna firma zajmująca się tworzeniem mebli, nie możemy zapominać o detalach. Jak głosi popularne powiedzenie, diabeł tkwi w szczegółach. I to dzięki szczegółom budowa szaf jest nie tylko możliwa, ale pozwala tworzyć estetycznie wykończone meble. W naszej ofercie znajdziesz liczne akcesoria meblowe, niezbędne podczas prac stolarskich. Służymy doradztwem, abyś mógł prawidłowo dobrać akcesorium do zadania, które chcesz wykonać. Sprawdź naszą ofertę i dowiedz się więcej o możliwościach i cenach. Wśród okuć i akcesoriów meblowych warto zwrócić uwagę na:

• zawieszki, dzięki którym możliwe jest prawidłowe i stabilne zawieszenie szafek,
• odbojniki i podnośniki, przydatne w tworzeniu nowoczesnych szafek,
• uchwyty i gałki, niezbędne w przypadku szuflad, szaf i innych,
• drążki na wieszaki do szaf i wiele, wiele innych,
• zawiasy niezbędne do mocowania szafek,
• nóżki, które umożliwiają regulację mebli,
• prowadnice do szuflad,
• wkręty.

Akcesoria i okucia meblowe dostępne na terenie Poznania to naturalne uzupełnienie naszej oferty, ponieważ zależy nam na proponowaniu pełnych rozwiązań. Jednocześnie dbamy, aby dostępne akcesoria, nawet te najmniejsze i pozornie najmniej ważne, były najwyższej jakości. To przyświeca nam podczas każdego dnia pracy - jakość, dzięki której wszystko, co robimy, będzie sprawne przez wiele lat. Zaufaj naszemu doświadczeniu - na zabudowie wnęk i tworzeniu mebli znamy się, jak nikt w mieście!

Lustra na terenie Poznania

Bez względu na to, czy potrzebujesz lustra do garderoby, łazienki, bądź innego pomieszczenia, w ASKO zaproponujemy optymalne rozwiązanie pod względem wymiarów, jak i kosztów. Obecność lustra w każdym pomieszczeniu ma spore znaczenie. To nie tylko funkcjonalne akcesorium, w którym możemy się przejrzeć, ale ważny detal, pozwalający optycznie powiększyć pomieszczenie. Dlatego podczas wyboru odpowiedniego lustra kierujemy się nie tylko samą estetyką, ale również tym, jak lustro wpłynie na postrzeganie pokoju, przedpokoju czy jakiegokolwiek innego pomieszczenia.

Zainteresowany?
Przygotujemy ofertę specjalnie dla Ciebie

Zapraszamy do kontaktu mailowego i telefonicznego oraz do wzorcowni
przy ul. Kolejowej 4 w Poznaniu